• Ново
Ournourneyе женски жени со широка ширина на ширина на ширина, се лизгаат на балетски станови на тркалезни пети

Ournourneyе женски жени со широка ширина на ширина на ширина, се лизгаат на балетски станови на тркалезни пети

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Класичен изглед што сите го сакавме, рамен балетски рамен. KAVN е дизајн-со-со-сè што можете да се свртите, без да го загрози вашиот стил. Оваа веганска кожна силуета од колекцијата Journee има удобна инло и широка ширина, па затоа е идеална за целодневно носење. Во колекцијата Journee, нашите рамни стилови ќе ве изгледаат исто толку професионални како шефот на работа за да ги имате најсечените чевли кога ќе излезете за ноќ. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата