• Ново
Batpit: Нова Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач За Asus N50Vn, 04G266006060, 2521974R, 90-N00PW5500T, ADP-75FB, N17908, QCD1ACYZZTA

Batpit: Нова Замена Лаптоп AC Адаптер Напојување Полнач За Asus N50Vn, 04G266006060, 2521974R, 90-N00PW5500T, ADP-75FB, N17908,

DEN 262.08

Износ
Това е достапна

** Ве молиме потврдете го моделот на вашиот лаптоп / оригиналниот ДЕЛ од АДАПТЕРОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА# / излезен напон / големина на врвот пред да го купите. **Ние се грижиме за нашите клиенти. Контактирајте не ако имате било какви прашања. Сосема Нов Batpit 19 V 4.74 A 90 W AC Адаптер/Напојување/Полнач.- 1 Година Замена Гаранција на Сите Batpit Производи.- 30 Ден Гаранција За Враќање На Парите.- Нарачки брод во 1-2 работни дена.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме одговара на совет на вашата оригинална адаптер со врвот на сликата за да се избегне купување на погрешен patible со следниве Winbook модели : A100, A140, A200, A210, A212, A215, A700, A710, A730, C100, C120, C140, C142, C170, C220, C225, C226, C240, GL20, GL30, GL35, GL80, J1, J2, J21, J4 G730, J4 G731, J4 G732, J4, J4 V, M100, M105, M200, M201, M203, M205, M220, M300, M321, M351, M353, M400, M401, M402, M404, M405, M406, M412, T200, T230, T231, T240, T250, TL30, TL35, V100, V120, V200, V220, V230, V240, V300, V350, V400, V410, V412, V415, W100, W140, W160, W200, W235, W245, W300, W320, W322, W340, W360, W362, W364, W500, W515, W535, X1, X2, X4, X500, X505, X510, X512, X520, X522, X530, X540, X600, X610, Z1, Z1 850 Compatible со следниве дел броеви : 0220 A1990, 04 G266006001, 04 G266006060, 04 G266006080, 04 G266006220, 04 G266008920, 04 G266010600, 04 G266010610, 04 G266010620, 103923, 103924, 103942, 104256, 104303, 104365, 104485, 105395, 12-00118-30, 122-0041-000, 1528569, 1533789, 158-057421-000, 2521974 R, 2521997 R, 2525534, 310-1958, 6500591, 6500693, 6500706, 6500714, 6500721, 6506063 R, 6506083, 7 U870, 808-875692-010 A, 83-110093-2100, 83-110106-2400, 90-N00 PW5200 T, 90-N00 PW5300 T, 90-N00 PW5500 T, 90-N00 PW5700 T, 90-N6 APW2010, 90-N6 EPW2000, 90-N6 EPW2010, 90-N6 EPW2012, 90-NAPAW2000, 90-XB04 N0 PW00030 Y, 90-XB04 N0 PW00040 Y, 9 T458, AC90 W1, ACDCADAP, ACE83-110093-2100, ACE83-110106-2400, ACE83-110114, ADP-45 CD, ADP-60 ZH, ADP64, ADP-65 HB BBCF, ADP-65 HB BBEF, ADP-75 FB, ADP-90 CD, ADP-90 CD DB, ADP-90 CDDB, ADP-90 CDDB/ББ, ADP-90 FB ББ, ADP-90 SB ББ, ADP-90 SBBB, ADP-90 YD Б, API3 AD030, ASS5 NE, AZ121508, EXA0904 YH, F4813-60901, FPCAC62 W, K000002140, K000004590, K000043490, K000826160, K000831951, LSE0220 A1990, N17908, PA-11, PA-1480-19 T, PA-1900-03, PA-1900-05 W, PA-1900-24, PA-1900-36, PA-1900-66, PA3164 U, PA3164 U-1 ACA, PA3165 U, PA3516 E-1 AC3, PA3516 U, PA5035 U-1 ACA, PPP014 S, PX5035 E-1 PWR, QCD1 ACYZZZTA43, QND1 ACYZZZ0031, QND1 ACYZZZ0073, QND1 ACYZZZTA43, QND1 ACYZZZTA60, РЕВ А1, SA80-3115, SA80 T-3115, SA80 T-3115-1412, VA15 B21001637, VPRN-глобална напојување за AC100 Сосема Нов Лаптоп AC Адаптерот за Напојување, Полнач. Излез : 19В 4.74 А 90в Адаптер. Влез : AC100~240 V / 50~60 Hz. 1 Година Гаранција. 30 Ден Гаранција За Враќање На Парите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата