• Ново
29 72 Црвен гингам остани ставете табели, брои

29 72 Црвен гингам остани ставете табели, брои

DEN 350.24

Износ
Това е достапна

Овој црвен гингам престој на табелата ќе обезбеди опкружувачки амбиент на претстојниот настан. Пластичната табела што ги опфаќа мерките 29 "x 72" и има еластични околу рабовите за да се одржи цврсто во функција. Јасни чаршафи ќе ги задржат постојаните дамки и е идеална за роденденските забави на децата, банкетите, приемите или која било прослава. Продадени во пакувања од 3. Секое од овие е совршено за акцентирање на табелата за торта, табелата за подароци или табелата за вклучена храна. Овие облоги на табели помагаат да се заштитат таблетите од излевање и хаос додека нудат практичен додаток на вашата партиска табела. Идеално за едноставен и Лесно украсување на забава, оваа материја за забава за еднократна употреба е направена за лесно расчистување. Одлично исто така и за роденденските забави, тушевите за бебиња, невестинскиот туш и многу други настани! Затегнете еден од овие за вашата следна прослава, здружени или забава. Обидете се да ги спарите овие мора да мора да ги спарите овие мора -Дали, главни предмети со други материјали за координативна партија и украси за забави за да создадат завршен таблата. 3 Останете ставете ги табелите со црвен гингам. Совршено за секаков вид забава. Координира со нашите други партиски партии на Црвениот Гингам.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата