• Ново
Машка костум Слим одговара на едно копче TU Satin Shawl Lapel Tuxedo костум за младоженец за венчавки

Машка костум Слим одговара на едно копче TU Satin Shawl Lapel Tuxedo костум за младоженец за венчавки

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Информации за производот Ако посебните прилики се редовно во вашиот календар, можеби вреди да се инвестира во елегантен костум за вечера со две парчиња, како што е нашиот костум на Реноар. Тоа е прилагодено од полиестер и вискоза-мешавина кои имаат тактилна, спуштена текстура. Има нежно поставени раменици, шал -скули и двоен отвор за лесно движење. Панталоните се оставени недовршени за да можете да ги промените во вашите мерења. Јакна за производи на производи : - Целосно наредено, - Едно копче - џеб за заварување на градите - Два џебови од предни капаци - три внатрешни џебови - двојни странични отвори - јака од сатен -шал - панталони со единечни костуми : - рамен предниот дел - аглен џеб за лизгање - 2 задни џебови - Нареден на коленото - ZIP мува - Неизмедениот број на ткаенина се однесува на големината на градите, буквата се однесува на должината на јакна заснована на висина. Овој костум има капка од 6 ", одземете 6 инчи од вашата јакна. Школка : АД-ТР (65% полиестер, 35% вискоза) удобно, дишење, помек, измазнет и полесен за управување отколку памук или волна; постава : 100 % Рејон. Јакна : Прилагодено директно џеб, јака од сатен-шал, нефункционални копчиња на ракави, едно копче, двојно введен, единечен костум за дојка. Панталони : рамен преден, непречен, отворено дно, не-молечен преден дизајн, поштенски лет Со затворање на копчињата, јамките на ременот, малку затегнати кон дното, без сатенски ленти. Нашиот модерни смоки за потписи во TR со шал лапел ги комбинира најдобрите карактеристики на тенок дизајн дизајни за да ви даде удобност и најголем стил. Поводот : Овој тенок вклопен костум за смокидо е костум за смокидо е костум за смокидо е костум за смокидо е костум за смокидо е. Прекрасен избор за забава, дипломирање, датуми, свадба, матурска, вечера, церемонија, концерт, бизнис, формално носење и други специјални настани.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата