• Ново
Памела печати чиста панели за завеси со екстра широки шипки

Памела печати чиста панели за завеси со екстра широки шипки

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Забавната цветна шема е совршена за додавање на прскање на боја на вашиот декор за дома. Памела печати чиста екстра широка панели за џебни завеси : Забавна цветна шема е совршена за додавање на прскање на боја на вашиот декор за дома. Необјавени чисти панели за прозорци нежно ја филтрираат светлината. Опции за големина : панел 54 "x 84" или 54 "x 96". Панел 54 "x 84" вклучува еден 54 "x 84" панел за завеси. Панел 54 "x 96" вклучува еден 54 "x 96" панел за завеси. Секоја екстра-широка панел има 8 грутки во боја на Gunmetal. 2,5 "Громите се вклопуваат до шипка за завеси од 1,5" (шипка за завеси се продава одделно). Машинско миење ладен, нежен циклус со благ детергент. Не бели. Tumble Dry Ship. Ладно железо ако е потребно. 100 проценти полиестер. Увезени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата