• Ново
Ханес Бифи-Т Џеб За Возрасни Маица Длабоко Црвена Л Унисекс

Ханес Бифи-Т Џеб За Возрасни Маица Длабоко Црвена Л Унисекс

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Ханес Бифи-маица. Повеќе од 45 години, тој го поставува стандардот за удобност и квалитет На Маичката. Денес е подобро од било кога-потрајни, и со уште помалку намалување. Направено со 100% мек памук со прстен. Двојна игла, покривка, лежеше рамна јака ја задржува својата форма измијте по миењето. Лента од рамо до рамо за издржливост. Издржливи двојни шевови облоги ракави и долниот раб. Целосното сечење обезбедува попространо вклопување. Достапно во удобен 2-пакет. Ханес Машки Бефи Краток Ракав Џеб Маичка Вредност Пакет (2-пакет) - Стил XP90 Тешка категорија 6 мл., 100% памучен дрес со прстен (лесен челик = 90% памук / 10% полиестер, Јаглен хедер = 60% памук / 40% полиестер). Поставените ракави и ребрестиот врат на екипажот ја одржуваат својата форма измијте после миење. . Сега е достапен во пакет со погодна цена. Висока густина на бод за издржливост на ниски пилули. Лентата од рамо до рамо се спротивставува на разгорување и откинување. . Или без ознаки или со лесно отстранета ознака за солзи за удобност. Машинско перење ладно со слични бои; отстранете веднаш. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата