• Ново
Слајдовите на мазги од време и време на време

Слајдовите на мазги од време и време на време

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Посебно лизгајте во удобност и стил со овие време и слајдови на муле. Разновидни и забавни, овие слајдови на жените се одлични за носење низ куќата и во движење и имаат удобно стапало што ги гушка нозете. Дизајнот на каиш и тока се прилагодува за поголема удобност и лесно се спои со омилените фармерки или јога панталони. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање со прилагодлива лента. Карактеристики : квадратни пети; детали за тока; удобно чорап; Флексибилен дизајн. Mulенската тока мазга се лизга од време и Tru.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата