• Ново
Комплет За Филтер за пренос Одговара изберете: 2003 - КАДИЛАК КТС, 2006 - КАДИЛАК ЦТС-В

Комплет За Филтер за пренос Одговара изберете: 2003 - КАДИЛАК КТС, 2006 - КАДИЛАК ЦТС-В

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Филтрите ЗА Пренос НА АТП се дизајнирани да ја одржуваат животната крв на вашиот пренос (течност за пренос) чиста. Секој пренос на крајот ќе акумулира остатоци од нормално абење. Од клучно значење е течноста за пренос да се одржува чиста, така што телото на вентилот и другите витални компоненти не се затнуваат што ги прави во функција. Со редовно заменување на филтерот за пренос, ќе го продолжите животниот век на преносот и ќе ја намалите можноста за скапи поправки што можеле да се избегнат. Комплет За филтер за пренос Одговара : 2004-2005 КАДИЛАК КТС 6 Цил 3,6 Л 2006-2007 КАДИЛАК ЦТС-В 6 Цил 3,6 Л 2003 кадилак цтс 6 Цил 3,2 Л 2006-2009 ПОНТИЈАК СОЛСТИЦИЈ 4 Цил 2,4 Л 2004-2009 КАДИЛАК СРХ 6 Цил 3,6 Л 2007 Сатурн Скај 4 цил 2.4 л 2005,2007 Кадилак Стс 6 ЦИЛ 3.6 Л 2008-2010 Сатурн Скај 4 Цил 2 Л 2004-2006 КАДИЛАК Xlr 8 ЦИЛ 4.6 Л И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во нашиот додаток ЗА ВКЛОПУВАЊЕ За Да Проверите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата