• Ново
Главни места 18 x24 црна основна рамка на wallидот на постер

Главни места 18 x24 црна основна рамка на wallидот на постер

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Нагласете го вашиот простор со омилена инспиративна слика или уметничко дело користејќи ги главните теми 18 "x 24 " Црна основна рамка за постери. Има дизајн со четири парчиња во кој има лесна конструкција со здрав пластичен фронт. Оваа постерска рамка може да се обеси или вертикално или хоризонтално. Елегантниот и симплистички дизајн добро се спарува со најразлични декор и во домот или во канцеларијата. Оваа лесна рамка за постери е лесна за употреба и може да смести проширувања на фотографии и други листови кои мерат до 18 "x 24 " во големина. Исто така, има трајно пластично застаклување, така што појасно ги гледате уметничките дела преку рамката и вклучува тврда поддршка за да ја задржите сликата рамна кога е обесена. Главни пластични рамки за слики од 18 "x 24", црна : Наменета за постери, уметнички отпечатоци и проширувања на фотографии. Направено со полистиренска пластика. Се одликува со отворање на рамката за постер од 18 "x 24". Рамката за постери за постери е погодна за вертикални или хоризонтални прикази на wallидови. Економичен и лесен. Прикажете портрети, панорамски фотографии, слики и многу повеќе. Елегантен црн дизајн. Вклучува тврда поддршка за да ги одржувате сликите рамни за време на виси. Лесна за употреба рамка со 4 парчиња. Погоден за дома, канцеларија и деловна употреба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата