• Ново
Три Оддел Ранец, 12.5 16.5 6.5

Три Оддел Ранец, 12.5 16.5 6.5

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Овој ранец е совршен за секој студент! Ранец со три Оддели, 12,5" х 16,5" х 6,5" : овој пакет содржи еден ранец од 16-1/2" х 12-1/2" х 6-1/2" со двојни врвни прегради, 1 преден оддел и 2 ремени за рамо прилагодливи по висина. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Увезени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата