• Ново
Клиренс Часовник

Клиренс Часовник

DEN 480.32

Износ
Това е достапна

Детски Спортски Часовник На Отворено Нараквица Електронски Часовник Детска Нараквица Карактеристики : тој е многу пријателски за кожата и удобен за носење при спиење, а исто така е многу удобен за децатаизработен од висококвалитетни тпе материјали, еколошки е и здрав.Овој часовник има бел дигитален дисплеј, вклучувајќи време, датум и секунди, слатки цртани модели и водоотпорност големината може да се прилагоди според ситуацијата на вашиот зглоб. Може да се прилагоди на различни должини. Никогаш нема да се грижите дали ќе биде премногу долго или премало.Едноставен стил на дизајн, со вашиот живот едноставен, но не и едноставен.Пакет лудед : 1 Х часовник. Многу е пријателски за кожата и удобен за носење при спиење, а исто така е многу удобен за децата. Изработен од висококвалитетни тпе материјали, тој е еколошки и здрав. Големината може да се прилагоди според ситуацијата на вашиот зглоб. Може да се прилагоди на различни должини. Никогаш нема да се грижите дали ќе биде премногу долго или премало. Овој часовник има бел дигитален дисплеј, вклучувајќи време, датум и секунди, слатки цртани модели и водоотпорен. Дизајн стил, со вашиот живот, но не.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата