• Ново
Девојки Секојдневен Фустан Девојки Се Облекуваат Лето Пеперутка Цртан Филм Печатење Мрежа Детски Фустан Круг Вратот Чипка Принцеза Фустан

Девојки Секојдневен Фустан Девојки Се Облекуваат Лето Пеперутка Цртан Филм Печатење Мрежа Детски Фустан Круг Вратот Чипка Принцеза

DEN 271.84

Износ
Това е достапна

✮Карактеристики : . Тип : Фустан На Девојка, Сарафан. Сезона : Лето. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Материјал : Изработен од Мешавина од Памук, тој е мек, удобен за носење и пријателски за кожата. Погоден за Различни Прилики : Секојдневно Носење, Играње, Реквизити За Фотографија, Забава, Одмор, Одмор, Патување, На Отворено итн. ✮Пакет Вклучени : 1 * Девојка Фустан Крадат Дете Фустан 4 Годишна Зимска Облека за Девојчиња 4т Девојки Фустани Велигденски Фустан За Девојки Големина 6 Принцеза Фустанизирај табела : . Големина : 90 Препорачана возраст : 12-24 Месеци Биста : 58см/22,83" Ракав : 11,5 см/4,53" Должина : 50см/19,69"Големина : 100 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 60см/23,62" Ракав : 12см/4,72" Должина : 54см/21,26"Големина : 110 Препорачана возраст : 3-4 Години биста : 62см / 24.41" ракав : 12.5 см / 4.92 "Должина : 58см / 22.83" големина : 120 препорачана возраст : 4-5 години биста : 64см / 25.20 "ракав : 13см / 5.12" должина : 62см / 24.41 "големина : 130 препорачана возраст : 5-6 години биста : 66см / 25.98" ракав : 13,5 см / 5,31 "Должина : 66см / 25,98" големина : 140 препорачана возраст : 6-7 години биста : 68см / 26,77 "ракав : 14см / 5,51" должина : 70см / 27,56 " повеќе прилики Овој Шармантен фустан одговара за роденден, забава облека банкет, игротека, сарафан, Училишен Фустан, летен Роденден / свадба партија, Банкет,. И Тоа Е Погодно За 1-7 Години Девојки.За Повеќе Одговара За Вашите Девојки Ве Молиме Референтна Големина Ча Девојки Фустан Чорап Бебе Девојка Гроздобер Празник Фустан 1950 Фустан За Девојки Цвет Девојка Фустани Големина 5 Кукла Фустан Девојки. Креативен и Различен ДизајнОвие Животни,цвет, Геометриски Обрасци Сарафан Ќе Им Овозможи На Вашите Девојки да Бидат Центар. Без Бледнее, Краток Ракав,Вратот на екипажот, Должина на Коленото. И Тоа Е Претходно намалено За Вашата Принцеза да Може Да Го Носи Насекаде. Мали Девојчиња Велигденски Фустани Фустани Мали Девојчиња Шампањ Чипка Цвет Девојка Фустан Девојки Големина 10 Fall Облека 4t Девојки Цвет Девојка Фустан. Светли Јасни Бои, Удобна И Издржлива ТкаенинаОвие Слатки Фустани Се Направени Од Памучна Мешавина. Мала Тежина И Мека, Не Е Проѕирна, Лесно Се Мие Вашите Девојки Можат Да Останат Удобни И Ладни На Училиште/дома Цело време. Девојки копче надолу Фустан Девојки Фустани 14 Замав Девојче Кукла Фустан Благодарноста Фустани за Големи Девојки. ПОДАРОК За Мали Девојчиња роденден Овој Уникатен Фустан Е Крајно Искуство За Подарок За Вашата Ќерка, Внука, Внука, Девојка, Драги Деца, Дете, Девојчиња или Студенти.Децата Ќе Добијат Многу Комплименти Секогаш кога Ќе Го Носат, Тоа е Одличен Разговор . Свадба Девојка Фустан Девојка Секојдневен Фустан Девојки Лизгач Фустан 7 Девојки Фустани Големина 5 6 Девојки Се Облекуваат Чевли. Симпатичен Фустан Со Симпатичен ПринтВашата Ќерка, Заедно Со Секоја Девојка На Нејзина Возраст, Е Со Неа. Без Сомнение, Овој Забавен Фустан Е За Забавата На Вашите Деца! Девојки Облечи Чорапи Бебе Фустан Чизми За Девојки Жан Фустан Девојки Големина 8 Свадба Девојчиња Фустани Денот На Вљубените Девојки Фустани.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата