• Ново
Пионерската жена ја лаже резервоарот за вратот, женски

Пионерската жена ја лаже резервоарот за вратот, женски

DEN 189.60

Износ
Това е достапна

Надвор од вашиот секојдневен резервоар. Овој воздушен, лесен резервоар врвот од Pioneer Woman го одржува класичен со својот дизајн без ракави, додека додава текстура со крепска завршница и живописни отпечатоци и бои. Подготвување за денот е таков ветер. Ние го сакаме тоа го исцрпи над пар фармерки или слоевит со вашиот омилен блејзер или кардиган. Исклучиво на. Полиестер креп ткаенина. Без ракави; Scoopneck. Текстурирана ткаенина. Повлечете го стилот. Опуштено вклопување. Странични парчиња.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата