• Ново
Време и TRU Plus Women Plus Plus Printed Преклопена преклопена костим за капење со високи половини

Време и TRU Plus Women Plus Plus Printed Преклопена преклопена костим за капење со високи половини

DEN 786.56

Износ
Това е достапна

Преклопени или истрошени, што и да одлучите време и дното на костимот за капење на пливање на Тру се ласкави и ох-толку стилски. Овие дното ви овозможуваат да го прилагодите порастот по ваш вкус и тропскиот принт е точно за сезоната. Поставете ги овие назад на координативниот Bandeau Top (продадено одделно) за неверојатен изглед. Исклучиво на. Покриеност со бикини. Високиот. Преклопување на половината.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата