• Ново
Заштитен знак Ликовна Уметност Џем Од Јагоди Платнена Уметност Од Џош Баер

Заштитен знак Ликовна Уметност Џем Од Јагоди Платнена Уметност Од Џош Баер

DEN 2601.60

Износ
Това е достапна

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Џем Од Јагоди" Платнена Уметност Од Џош Баер : Уметник : Џош Баер. Предмет : Апстракт. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата