• Ново
Луисвил Slugger Вистински Младински Вата Ракавици-Големи Црни

Луисвил Slugger Вистински Младински Вата Ракавици-Големи Црни

DEN 2384.00

Износ
Това е достапна

ВИСТИНСКИТЕ ракавици за вата на Луисвил Слагер ќе ви помогнат да дадете се од себе на чинијата. Едноделниот синтетички дизајн на дланката и палецот овозможува зафат без лизгање. Истегнете ја ликрата на бекхендот овозможуваат подобра флексибилност и дишење. ФУНКЦИЈА : едноделна врежана синтетичка дланка и палец за држење без лизгање; ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Истегнете ја ликрата на бекхенд за подобра подвижност, флексибилност и дишење; ОДГОВАРА : неопренови ремени за зглобови за удобност и поддршка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата