• Ново
Корашан Женски Отворен Преден Кардиган, Дневен Елек Без Ракави Јакна Долг Капут

Корашан Женски Отворен Преден Кардиган, Дневен Елек Без Ракави Јакна Долг Капут

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандексезона : Пролет; Лето; Есенска Дебелина : Лабава Должина : Должина На Долги Ракави : Деколте Без Ракави : Шема Без Јака : Стил На Печатење : Лежерно што добивате : 1 Еез Жени Кардиган Ве Молиме,Не Само Упатете го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : С Биста : 96см/37,80" Рамо : 42см/16,54" Должина : 78см/30,71" Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 43см/16,93" Должина : 80см/31,50" Големина : Л Биста : 108см/42,52" Рамо : 44см/17,32" Должина : 82см/32.28" големина : xl биста : 114см/44.88" рамо : 45см/17.72" Должина : 84см/33.07" големина : 2xl Биста : 120см/47.24" рамо : 46см/18.11" Должина : 86см/33.86" внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Мекиот лесен и растеглив материјал се чувствува прекрасно на вашата кожа, прилично убав за забавен слоевит изглед и одлично оди со лузна. Тие додаваат поп боја на мрачна облека,одлично оди со кошули и фармерки со кратки или долги ракави,хеланки,слаби панталони,па дури и полабави блузи и панталони,исто така над различни врвови од секојдневни до облечени, дефинитивно ќе биде главен пролет/лето за канцеларија или лежење. Отворениот преден дизајн добива лабаво вклопување, можете да користите и штитник за џемпер или клип за џемпер ако сакате да го држите малку поцврсто без да се отворите.Постојат некои фенси чувари на џемпери кои го облекуваат уште повеќе и го спречуваат да се отвори повеќе преку градите или средината. дизајнерот создава препев без ракави на омилениот удобен елек за кардиган со ревер од шал.Трендовски и елегантен предмет кој е погоден за секоја пригода, канцеларија,летен одмор, плажа или само секојдневна облека. Нега за перење : Машинско Перење И Рачно Перење Прифатливо/Не Сушете/Пеглајте На Тивок Оган/Не Натопувајте и Избелувајте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата