• Ново
Декоративни Очила Фестивал Очила Партија Материјали Очила За Забава

Декоративни Очила Фестивал Очила Партија Материјали Очила За Забава

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Цереброри од пазарот На Џојбај.Опис. Овие партиски очила се уникатни, изработени од издржлив материјал, со креативен и смешен дизајн, овие партиски очила се сосема костум за фестивалска партиска облека. Лесно е да додадете повеќе празнични чувства со нашите очила. Карактеристики. - Материјал : Пластика, Стакло, Светки. - Големина : Околу 17х9х2см/6, 68Х3, 54Х0, 79инч. - Усвојување на квалитетен материјал, безбеден и издржлив за долготрајно носење. - Креативниот дизајн, кој е посебен и стилски. - Уникатните партиски очила ќе остават незаборавно сеќавање за секого. - Кул декорација ќе ве натера да се истакнете повеќе. - Одличен реквизит за Костими За новогодишна забава, косплеј, роденденска забава, маскарада, карневал итн. Усвојување на квалитетен материјал, безбеден и издржлив за долготрајно носење. / Креативниот дизајн, кој е посебен и стилски | |Уникатните партиски очила ќе остават незаборавно сеќавање за секого. |Кул декорација ќе ве натера да се истакнете повеќе. |Одличен реквизит за Костими За новогодишна забава, косплеј, роденденска забава, маскарада, карневал итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата