• Ново
Без граници на мекиот допир на јуниори, кратки тексас

Без граници на мекиот допир на јуниори, кратки тексас

DEN 360.00

Износ
Това е достапна

Однесете ги вашите основни тексас-шорцеви на ново ниво со мекиот тексас на честитки на овие јуниори од не-граници. Одликувајќи се со среден пораст и кратка должина, овие дното се симпатична и модерен додаток на вашата летна гардероба. Направени од мешавина од памук, тие се солидни и издржливи додека одржуваат меко и удобно вклопување низ ногата. Загрозените манжетни обезбедуваат стилски изглед, додека сечењето на бутот ги одржува нозете кул. Пар со блуза и станови за удобен и стилски ансамбл, или со сандали и омилена мета кога ќе легнувате со пријателите за време на викендот. Нема граници Деним Кратки пет џебови исфрлени полите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата