• Ново
Jокеј најважни работи на женски средно влијание беспрекорно ребра долга линија Ками градник

Jокеј најважни работи на женски средно влијание беспрекорно ребра долга линија Ками градник

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Спијте во него, дневна во него, работете во него, сакајте го! Беспрекорен и тотално удобно, џокеј е најважниот женски средно влијание Беспрекорно ребра долга линија Cami Bra да биде омилен за секојдневните активности и да работи надвор. Целата текстура на ребрата додава модерен изглед на овој секојдневен градник. Главна етикета за топлина за заптивка за бесплатна удобност. Направено од материјал за губење на влага за да ви помогне да се исуши. Добијте ја вистинската количина на поддршка со овој спортски градник без жица. Материјали : 94% најлон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Вид на чаши : Отстранлив. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : средно влијание. Затворање : Влече стајлинг. Карактеристики : ребрести стил на долга линија; Беспрекорен; ткаенина за влага; Главна етикета за заптивка на топлина за удобност. Jокеј непречен Ками градник за жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата