• Ново
Риба Плишана Перница - Мека Перница За Грб - Златна Кукла Од Црвен Крап Арована-Кадифен Придружник Перница За Спиење-Полнето Морско Животно-Симулација Риба Кадифен

Риба Плишана Перница - Мека Перница За Грб - Златна Кукла Од Црвен Крап Арована-Кадифен Придружник Перница За Спиење-Полнето

DEN 217.92

Износ
Това е достапна

Опис : Усвојува извонредна изработка на шиење, кадифената играчка има добра еластичност и не ја отстранува конецот лесно. Постојат карактеристики на меко допирање и целосно полнење, тој е мек, еластичен и не е лесно деформиран. Не само што е прекрасна риба кадифен играчка, туку и перница за гушкање и перница за спиење. Поради кадифената ткаенина, чувството на допир е повеќе меко од обичните перници. Можете да се потпрете или да го прегрнете кога гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, читате, спиете или да ја користите како перница за грб кога седите да работите со computer.It изработен е од висококвалитетен кадифен и пп памучен материјал.Постојат 5 различни големини за да изберете : 30см, 40см, 60см, 80см, 100см.Погоден за декорација на софа, декорација на спална соба, свадбена декорација, перница за спиење, перница за гушкање, детска играчка и Подароци За Божиќ/Денот на Вљубените.Име на ставка : Риба Кадифен Материјал За Перница : Кадифен, Пп Памучна Употреба : Декорација Карактеристики : Пријатен Допир, Симпатичен, Целосно Пополнетодетали За Големина : 30см, Должина : 30см/11.81"(Прибл.) 40см, Должина : 40см/15.75 " (Прибл.) 60 см, Должина : 60см/23,62"(Прибл.) 80 см, Должина : 80см/31,5 " (Прибл.) 100см, Должина : 100см/39.37 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Риба Плишаната Перница Прифаќа извонредна изработка на шиење, кадифената играчка има добра еластичност и не ја отстранува конецот лесно. Постојат карактеристики на меко допирање и целосно полнење, тој е мек, еластичен и не е лесно деформиран. Не само што е прекрасна риба кадифен играчка, туку и перница за гушкање и перница за спиење. Поради кадифената ткаенина, чувството на допир е повеќе меко од обичните перници. Можете да се потпрете или да го прегрнете кога гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, читате, спиете или да ја користите како перница за грб кога седите да работите со компјутер. Изработен е од висококвалитетен кадифен и пп памучен материјал. Постојат 5 различни големини за да изберете : 30см, 40см, 60см, 80см, 100см. Погоден за декорација на софа, декорација на спална соба, свадбена декорација, перница за спиење, перница за гушкање, детска играчка и Подароци За Божиќ/Денот на Вљубените.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата