• Ново
Пирели Скорпион Верде цела сезона плус II 245 65R 111H SUV кросовер гума

Пирели Скорпион Верде цела сезона плус II 245 65R 111H SUV кросовер гума

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Скорпион Верде ™ цела сезона Плус II е подобрена турнеја на Пирели, цела сезонска гума, развиена за возачите на кросовери, спортски комунални возила и пишта за камиони. Скорпион Верде ™ цела сезона Плус II е дизајниран за подобро да ги задоволи потребите на возачите на северноамериканскиот пазар со ново соединение на шара и оптимизиран стапало со понатамошно засилено влажно сопирање и ракување, истовремено одржувајќи ја километражата и удобноста во зимските перформанси на претходни генерации. Скорпион Верде ™ цела сезона Плус II е подобрена турнеја на Пирели, цела сезонска гума, развиена за возачите на кросовери, спортски комунални возила и пишта за камиони. Скорпион Верде ™ цела сезона Плус II е дизајниран за подобро да ги задоволи потребите на возачите на северноамериканскиот пазар со ново соединение на шара и оптимизиран стапало со понатамошно засилено влажно сопирање и ракување, истовремено одржувајќи ја километражата и удобноста во зимските перформанси на претходни генерации.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата