• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, изработен Вентил за јаглен, се вклопува во 2001 година- Форд Бегство

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, изработен Вентил за јаглен, се вклопува во 2001 година- Форд Бегство

DEN 5759.68

Износ
Това е достапна

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 16 x 7, 45мм, 5 портпари, 5 лаг, шема на завртки од 4,5 инчи, машински со отвори за јаглен. Тоа одговара на вашето бегство од 2001-2007 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 16 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, машинско проветрување на јаглен, се вклопува во 2001-2007 година Форд Бегство од 16 x 7, 45мм офсет, 5 погледи, 5 лагли, 4,5 инчи, шема на завртки, машински со отвори за јаглен, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2001-2007 Форд Бегство и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата