• Ново
Течен Сапун Диспензерот Ѕид Рака Сапун Диспензерот Контејнер За Комерцијални Хотели Бања

Течен Сапун Диспензерот Ѕид Рака Сапун Диспензерот Контејнер За Комерцијални Хотели Бања

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

Опис : Материјал : Диспензерот за Сапун е изработен од висококвалитетен АБС материјал, издржлив.Сапун Диспензерот : ѕид монтирани сапун диспензерот, лесно да се инсталира, поудобно употреба.Карактеристика : Погоден За течни сапуни, миење на телото, лосиони, шампони итн.Капацитет од 600мл : 600мл со проѕирен прозорец за гледање што овозможува јасно набудувајте го внатрешниот волумен и додајте течност на време.Апликација : Совршен За употреба во бањи, кујни, расадници, канцеларија, училишта, аеродроми, хотели и ресторани.Спецификација : Материјал : Табела За Апсизирање : 9cmx8cmx21,5cm/3, 54inchx3, 15inchx8, 46nchpackage Вклучува : 1 Сапун Диспензернота : 1. Ве молиме дозволете малку грешка поради рачно мерење. Материјал : Диспензерот за Сапун е изработен од висококвалитетен абс материјал, издржлив. Сапун Диспензерот : ѕид монтирани сапун диспензерот, лесно да се инсталира, поудобно употреба. Карактеристика : Погоден За течни сапуни, миење на телото, лосиони, шампони итн. Капацитет од 600мл : 600мл со проѕирен прозорец за гледање што овозможува јасно набудувајте го внатрешниот волумен и додајте течност на време. Апликација : Совршен За употреба во бањи, кујни, расадници, канцеларија, училишта, аеродроми, хотели и ресторани.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата