• Ново
Бања Блаженство Слободен Стои Тоалетна Хартија Носителот И Диспензерот, Бронза

Бања Блаженство Слободен Стои Тоалетна Хартија Носителот И Диспензерот, Бронза

DEN 479.84

Износ
Това е достапна

Резерватот И Диспензерот за Тоалетна Хартија За Блаженство за Бања е и стилски и функционален, обезбедувајќи практично решение за потребите за складирање во бањата. Се одликува со елегантен и издржлив дизајн во бронзена завршница што се спротивставува на влагата и ' рѓата што го прави долготраен. Тенката челична конструкција му овозможува на овој држач да се вклопи во речиси секој простор во вашата бања. Држачот има стабилна лента за диспензерот и може да собере до три дополнителни ролни тоалетна хартија подготвени за употреба. Тоа е совршен начин за уредно чување дополнителни ролни тоалетна хартија во мал простор за бања. Димензии : 5.8 "х 5.8 " х 21". Има вкупно 4 ролни тоалетна хартија. 3 во резерва и еден на диспензерот. 'Рѓа отпорни заврши. Железна конструкција. Стабилна Лента За Диспензерот. Елегантен, лесен и издржлив дизајн. Самостојно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата