• Ново
3dRose STEAMPUNK ПАЈАКОТ ВО НЕРЕД-Пешкир, од

3dRose STEAMPUNK ПАЈАКОТ ВО НЕРЕД-Пешкир, од

DEN 378.88

Износ
Това е достапна

ПАЈАКОТ СТЕМПАНК во Крпа за НЕРЕД е одличен за употреба во кујна, бања или теретана. Овој 15 на 22 инчи, рачен/спортски пешкир ви овозможува да ја прилагодите вашата соба со посебен дизајн или боја. Одлично за сушење садови, раце и лица. Погоден за ставање во секоја спортска торба. Сликата нема да исчезне по миењето. Машинско перење, сува сува ниска, не белило. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Изработени од 63% полиестер (микрофибер) /37% памук (велур тери крпа). Слика отпечатена на страната на микрофибер/ тери крпа страна празно. Рака/спортски пешкир; 15 х 22 инчи. Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа). Слика отпечатена на страната на микрофибер / тери крпа страна празно. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Сликата нема да исчезне по миењето. Машина перат, не белилото.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата