• Ново
Bluetooth Глушец, Безжичен Глушец На Полнење За Tecno Pouvoir Pro Bluetooth Безжичен Глушец Дизајниран За Лаптоп Mac iPad pro Компјутерски Таблет Андроид-Црна

Bluetooth Глушец, Безжичен Глушец На Полнење За Tecno Pouvoir Pro Bluetooth Безжичен Глушец Дизајниран За Лаптоп Mac iPad pro

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

систем за поддршка : Дизајниран За Виндоус Виста, Виндоус XP, Виндоус 7 / 8 / 10, Линукс, Андроид, Mac OS X (компатибилен СО IMAC една машина / Mac Book / Macbook Air / Mac Mini, не е компатибилен macbook pro / ipad / iphone) * bluetooth верзија : Bluetooth 5.7 Инчен 2018, Рампа 9. Цврстото гумено тркало за лизгање против лизгање гарантира дека вашата рака нема да се лизне при лизгање. Поврзете Рампа 10.0 * Фотоелектрична резолуција : 3 прилагодливо ниво НА DPI (1000 / 1200 / 1600 DPI) * Вградена батерија на полнење : 1000m Ah (Литиум Полимерна Батерија, ДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ) * СИСТЕМ за следење : оптика * Број На Копчиња : 4 (Клуч) * работно растојание : 15 м * големина : 4,4 х 2,3 х 0,8 Инчи * Тежина : 3,18 Мл Како Да Го Користите Bluetooth Глувчето : 1. Вклучете го Компјутерот Bluetooth или испечатете го курсорот кон Сигналот Bluetooth во долниот десен агол на екранот на компјутерот. * Ако не го користите глувчето долго време, исклучете го прекинувачот "ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ".5 / Воздух 2, Рампа мини 5/ 4, Телефон 11 Про Макс, Телефон 11 Про, Телефон 11, Телефон Хс Макс итн.7", Подлога Воздух 10.7 2017, Рампа Про 12.0 ЧИП] - Компатибилен со повеќе од 99% bluetooth уреди.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата