• Ново
Без граници женски беспрекорен грб

Без граници женски беспрекорен грб

DEN 254.08

Износ
Това е достапна

Додадете малку разновидност во вашите основи. Оваа беспрекорна танга од без граници е удобна алтернатива на вашата долна облека и нуди изглед без шоу што е беспрекорен. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на S. ll-on. Еластична половината. 59% најлон/30% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Непречена долна облека од женски од без граници.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата