• Ново
Мортон и Басет зачини италијански магдонос, 0. мл

Мортон и Басет зачини италијански магдонос, 0. мл

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Италијанскиот магдонос е омилен на готвачот заради неговата длабока боја и изразениот вкус. За да додадете вкус и привлечност за очите, користете Мортон и Басет зачини италијански магдонос во сосови, салати, супи, преливи, риба, живина и зеленчук. Обидете се со лажичка или две во јадења со месо и тестенини. Посипете на затегнати компири, омлети и мезе. Мортон и Басет зачини италијански магдонос : сите природни. Не-зрачените. Без сол. Без msg. Нема конзерванси. Кошер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата