• Ново
Урбаните Улични Пупки Живеат Вистински Блутут Безжични Слушалки за тест Со Црвен Микрофон

Урбаните Улични Пупки Живеат Вистински Блутут Безжични Слушалки за тест Со Црвен Микрофон

DEN 319.68

Износ
Това е достапна

Надградете го вашиот звук и стил Со Урбанкс Улични Пупки Во Живо. Дизајнирани со најголемиот звучник На Галакси Пупки, подобрен бас и отворено вклопување, плејлистите звучат повеќе како музика во живо од кога било досега. Совршен за кога треба да ја блокирате бучавата во позадина за телефонски повик или важна задача, Уличните Пупки На Урбанкс Живеат се лесни за очите, светат на ушите и имаат долготрајно траење на батеријата. Функциите, вклучително И Контролите Без Раце, се овозможени преку bluetooth конекција. * t Best Bluetooth безжични слушалки, Извонредна Боја, пот и временски доказ, Одлично за трчање и слушање музика без да пропуштитеatам. * вградениот микрофон го олеснува вклучувањето во разговори при одење, трчање, купување намирници или која било друга задача каде што ви требаат двете раце слободни и отплеткани со жици. Совршено одговара за сите Мобилни телефони кои поддржуваат bluetooth. * вклучена е футрола за безжично полнење која делува и како заштитна кутија и како енергетска банка за да им дадете дополнителен сок на вашите безжични пупки доколку се потрошат батериите. Опремени со најсовремени батерии кои ви даваат часови и часови слушање музика без да се грижите за полнење кога сте во движење. * поткрепени Со УРБАНКС 90 ДЕН ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ на ПАРИТЕ - нема прашања поставени, така што не треба да се грижите дали ќе го направите вистинскиот избор. Само пробај. Брза и едноставна испорака. Одлично Одговара за вашиот секојдневен живот. * надградете го вашиот звук и стил Со Урбанкс Улични Пупки Во Живо. * дизајниран со најголем звучник На Bluetooth Buds, подобрен бас и отворено вклопување, плејлистите звучат повеќе како музика во живо од кога било досега. * совршен за кога треба да ја блокирате бучавата во позадина за телефонски повик или важна задача, Уличните Пупки На Урбанкс Живеат се лесни за очите, светат на ушите и имаат долготрајно траење на батеријата. ЗВУК ШТО КАРПИ : Фино подесениот звучник од 12мм и подобрениот тон на басот пуштаат сѐ во звук со квалитет на студиото. Одлично Одговара За Вашиот Лаптоп Опремен Со Bluetooth. НОВ СТИЛ, НОВ ЗВУК : еднакви делови слушалки и уши, Урбанкс Улични Пупки Во Живо дојдете во 5 бои што ќе сакате да ги лулате цел ден. НАМАЛЕТЕ ГИ ОДВЛЕКУВАЊАТА : вклучете Активно откажување На бучавата за да ја блокирате бучавата во позадина во авион, воз или автобус. ДОЛГОТРАЈНА БАТЕРИЈА : Долготрајно траење на батеријата со куќиште што се удвојува како безжичен полнач. 90 ДЕН ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : 12 Месечна замена на неисправни слушалки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата