• Ново
Гријанлоук Мажи Шарени Долги Ракави Блузи Кошули Копче Надолу Ревер Вратот Маици Aut Секојдневен Лабава Удобна Туника Блузи Светло Сина М

Гријанлоук Мажи Шарени Долги Ракави Блузи Кошули Копче Надолу Ревер Вратот Маици Aut Секојдневен Лабава Удобна Туника Блузи

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Пролетна Есенска Маица, Блуза Со Блузи Со Долги Ракави, Мажи Со Копчиња Надолу Маици Тип На Шема : Шарени Бои : Бела, Зелена, Црна, Светло Сина, Жолта Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XLMaterial : 65% Полиестер 35% Памучно Деколте : Должина На Ревер : Должина На Ракавот На Колкот : Долго Сезона на ракави : Пролет, Aut, Зима Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% Полиестер 35% памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. 2. Дизајн : Мажи Маици Со Долги Ракави, Маици Со Пруги Со Пролет Fall. Бидете Ладни И Суви. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Пролет Aut!3. Функција : Мажи Копче Надолу Работа Блузи, Мажи Ревер Вратот маица, Долги Ракави Блузи, Мажи Долги Ракави Копче Надолу Блуза, Мажи Aut Кошули4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Машка Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Машка Кошула За Вратот На Ревер, Блузи Со Копчиња, Блуза со Долги Ракави, Секојдневна Маица, Пролетна Есенска Маичка. Материјал-65% Полиестер 35% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Кошули Со Копчиња За Мажи, Мала Тежина, Долги Ракави, Врат На Ревер, Маичка Со Копчиња, Кошули Со Печатење Во Риги, Опуштена Есенска Кошула Со Пролет. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Натпревар - Оваа Маица Со Долги Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата