• Ново
Строген Женска Блуза Секојдневен Печатен Тркалезен Врат Со Долги Ракави Раглан Маица Врв

Строген Женска Блуза Секојдневен Печатен Тркалезен Врат Со Долги Ракави Раглан Маица Врв

DEN 382.08

Износ
Това е достапна

Женска Блуза Секојдневен Печатен Тркалезен Врат Со Долги Ракави Раглан Маица Врвопис1. [Ткаенина] : висококвалитетни имитациони памучни долги ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот ден2. [Дизајн] : Женска кошула, секојдневен врв, дизајн на тркалезен врат, лабаво монтирање, удобен материјал3. [Појавување] : Спарете со Хеланки, јакна, фармерки, каприс, панталони или здолниште во пролет илиumn за да бидете поелегантни и женствени4. [Прилика] : Женските модерни кошули се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, забава, дома и секојдневно носење5. ● Чистење и нега : Измијте со ладна вода и избришете ја суво. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување. Различни монитори може да имаат мала разлика во Бојата при гледање. Ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Прилика : слободно време, Материјал : Полиестер, спандекспатер тип : стил на печатење : секојдневна и сексилегија : дебелина На Долги ракави : стандарден метод за чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 парче женско Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/43.31"51cm/20.08"62cm/24.41"70cm/27.56"M116cm/45.67"53cm/20.87"63cm/24.80"72cm/28.35"L122cm/48.03"55cm/21.65"64cm/25.20"74cm/29.13"XL128cm/50.39"57cm/22.44"65cm/25.59"76cm/29.92"XXL134cm/52.76"59cm/23.23"66cm/25.98"78cm/30.71"XXXL142cm/55.91"61cm/24.02"67cm/26.38"80cm/31.50" мека, удобна и еластична. Тој е многу мек и удобен, еластичност, мала тежина и има чувство на треперење на полите. Плетени врвови, врат На Екипажот, долг ракав, секојдневен Основен стил, Лабаво вклопување, Јазол со извртен преден дизајн, добро е да го скриете стомакот. Мода едноставно, Покажете ја вашата доверба и шармантен изглед. Совршен за секојдневен живот, Семеен Собир, Забава, Плажа, Одмор, Канцеларија итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. можете лесно да го стилизирате со хеланки, фармерки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Машина или рачно перење со ладна вода, Закачете или исушете ја линијата, Без белило.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата