• Ново
Машки Кошули Кратки Ракави Пролет Лето Секојдневни Печатени Кошули Модни Врвни Блузи Кошули

Машки Кошули Кратки Ракави Пролет Лето Секојдневни Печатени Кошули Модни Врвни Блузи Кошули

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

Сезона : Пролет, Лето. Пол : Мажи. Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Краток Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пакетот вклучува : . 1 Компјутер Мажите Блузи Шема : . Големина : С Биста : 113см/44.49" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 46см/18.11" Должина : 70см/27.56"Големина : М Биста : 117см/46.06" Ракав : 24см/9.45" Рамо : 48см/18.90" Должина : 72см/28.35"Големина : Л Биста : 122см/48.03" ракав : 25см/9.84" рамо : 50см/19.69" должина : 74см/29.13"големина : xl биста : 127см/50.00" ракав : 26см/10.24" рамо : 52см/20.47" должина : 76см/29.92"големина : xxl биста : 133см/52.36" ракав : 27см/10.63" рамо : 54см/21.26" должина : 78см/30.71" кошули За Мажи Дозвола Продажба Големи и високи. машки кошули краток ракав. ①Прилики,Удобните Материјали Се Многу Погодни За Плажа И Секојдневно, И Јас Ќе Ви Се Допаднат. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Ја Поставите. ①Натпревар е Погоден За Пролет, лето, Aut и Зима. Мораш!. `+Карактеристики : Модата И Модерниот Дизајн Ве Прават Попривлечни.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата