• Ново
Апстрактна wallидна уметност Авенија Авенија Авенија Авенија Пранка „Големо злато“ боја - злато, црно

Апстрактна wallидна уметност Авенија Авенија Авенија Авенија Пранка „Големо злато“ боја - злато, црно

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Големо злато, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Апстрактна Avenue Wall Art Canvas Prints Prints 'Big Gold' - Gold, Blackfeatures : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Геометриски дизајн со тема за боја за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата