• Ново
Авенија на пистата животни wallидни уметности платно отпечатоци „кучиња зад софа“ и кученца - кафеава, црна боја

Авенија на пистата животни wallидни уметности платно отпечатоци „кучиња зад софа“ и кученца - кафеава, црна боја

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas отпечатоци од кучиња и кученца од софа - кафеава, црна боја зад троседот, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна кафеава боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема за кучиња и кутриња за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата