• Ново
Трговска марка ликовна уметност Коњ на спортот IV Канвас уметност од Мишел Мојт, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Коњ на спортот IV Канвас уметност од Мишел Мојт, црна рамка

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентација на безжично во различни големини, ова подготвено уметничко дело, со оглед на тоа, има слика на поло-плеер на коњ. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата