• Ново
Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Print 'Insects' Златна буба I ' - злато, виолетова

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Print 'Insects' Златна буба I ' - злато, виолетова

DEN 400.00

Износ
Това е достапна

Runway Avenue Animals Wall Art Canvas отпечатоци „Златна буба“ инсекти - злато, пурпурна буба од буба, е вешто изработено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата тема за домашни украси. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Дизајн на животни и инсекти со тема на инсекти за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата