• Ново
shpwfbe канцелариски материјали канцеларија и занает и канцелариски материјал бизнис случај име картичка книга папка торбичка црн држач паричник кожа c ca rds

shpwfbe канцелариски материјали канцеларија и занает и канцелариски материјал бизнис случај име картичка книга папка торбичка

DEN 153.44

Износ
Това е достапна

Продавници 120 Картички Карактеристики : Погодност20 Страници (при што секоја страница држи 6 картички по една картичка на секоја страна од страницата) Боја : Црна Големина : Прикажи како Слика 1 x Црна Држач За Визит-Картички Материјал : Стп Кожа Големина Приближно : 188 MM x 105 MM x 20 MMUse овој држач за визит-картички уредно да складира 120 визит-картички. Дава изглед за оние сите деловни состаноци. канцелариски материјали, Канцелариски И Занаетчиски И Канцелариски Материјал, Ca rds.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата