• Ново
Пластична Крпа За Еднократна Употреба Правоаголник Декоративни Покривки За Маса, Црна

Пластична Крпа За Еднократна Употреба Правоаголник Декоративни Покривки За Маса, Црна

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Лушвида пластичната крпа за маса за еднократна употреба е изработена од висококвалитетен и издржлив материјал, кој е отпорен на вода и отпорен на дамки и многу лесен за чистење и одржување. Секое пакување вклучува правоаголник од 6 пакувања 54 Х 108 Во Црн пластичен чаршав. Подигнете ја секоја пригода со елегантни, разноврсни, издржливи материјали за забави за еднократна употреба. Користете ги за заштита и украсување на вашите маси. Се надеваме дека вие и вашето семејство и пријатели со шарен, удобен и забавен начин на живот!!! ВРВЕН КВАЛИТЕТ : ова 6 пакување од 54 х 108 во правоаголни пластични крпи за маса се направени од издржлив материјал. Ќе ја покрие секоја маса до 8 стапки. ДОСТАПНИ ВО РАЗЛИЧНИ БОИ : Овие винил чаршав доаѓаат во широк спектар на бои и стилови за да одговараат на вашето посебно расположение за да можете да примите различни теми за декорација !. ВОДООТПОРНА ЗАШТИТА : овој црн пластичен чаршав е истурен и водоотпорен, за разлика од типичната облека за хартиена маса. Ќе функционира ефикасно во заштитата на вашата скапоцена Маса од излевање/капки, гребнатини итн. ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА И еднократна употреба : работи за Еднократна употреба! Кога забавата ќе заврши, чистењето е лесно-само завиткајте го чаршавот за еднократна употреба и фрлете го. Нашите избришани чаршафи за маса се чистат со влажна крпа (се препорачува) доколку сакате повторно да ја користите. ПОВЕЌЕ НАМЕНИ : Овој пвц чаршав е погоден за вечери со шведска маса, трпезариска маса, чајна забава, забава, роденден, пикник, кампување ,дипломирање, празници, свадба, кафулиња, банкет, скара, скара, фиеста, фарма, внатрешна, надворешна и секојдневна употреба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата