• Ново
3дроза помлади-учебна година сувенир или Јуниор прекар подарок - црн препи текст - колеџ средно училиште подароци, Керамичка Кригла, 15-унца

3дроза помлади-учебна година сувенир или Јуниор прекар подарок - црн препи текст - колеџ средно училиште подароци, Керамичка

DEN 1119.84

Износ
Това е достапна

Помлади-учебна година сувенир или Џуниор прекар подарок - црна препи текст-колеџ средно училиште подароци Кригла достапни во двете 11 мл и 15 мл. Зошто да пиете од обична кригла кога прилагодената печатена кригла е толку поладна? Оваа керамичка кригла е без олово, безбедна за микробранова печка и одобрена ОД ФДА. Сликата е отпечатена од двете страни. Се препорачува миење раце. 3дроза помлади-учебна година сувенир или Јуниор прекар подарок - црн препи текст-колеџ средно училиште подароци, Керамичка Кригла, 15-унца.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата