• Ново
Градина 4 5 Син Венец Кутија Во Собата NCP3000

Градина 4 5 Син Венец Кутија Во Собата NCP3000

DEN 159.84

Износ
Това е достапна

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Портфолијата се автентично врежани со координативни белешки и соодветни пликови.Секој од нив е завршен со а и се празни внатре (подготвени за таа порака да се напише).Карактеристики втиснување и .Големина на картичката : 4" х 5 "големина на Пликот : 4" х 6 "Содржи 10 картички И 10 Пликови Градина 4" х 5 " Син Венец Кутија Сет (10 Картички / 10 Коверти) NCP3000.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата