• Ново
Линцер Линцер СЦ 2160-Про Влијание Аголна Појас Боја Четка, 3

Линцер Линцер СЦ 2160-Про Влијание Аголна Појас Боја Четка, 3

DEN 1271.52

Износ
Това е достапна

Линцер Линцер СЦ 2160-3 Про Влијание Аголна Појас Боја Четка, 3 " Ширина : 3"; 3-1/4" Должина На Трим; 11/16" Дебелина; аголен појас; Мешано полиестерско влакно ; Професионален квалитет; аголна четка за појас со издлабена облога, рачка од природно дрво, ферула Од нерѓосувачки челик Дизајнирана за употреба со сите видови боја.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата