• Ново
Чевли за лежечки фустан од машка машка Лонзо

Чевли за лежечки фустан од машка машка Лонзо

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Удрете го вистинскиот биланс помеѓу обичниот и паметниот во Лонцо од Daxx. Ова дерби со чипка е изречена со горе на ткаенини за богато текстуриран изглед. Тркалезен, лесен гумен ѓон и 4 мм удобна пена ™ подножје на нозете овој убав стил. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата