• Ново
Дрвена Кофа За Ориз Дрвена Чинија За Суши Ориз Тркалезна Мултифункционална Практична Чинија За Мешање Ориз Од Дрвено Буре За Готвење Ресторан

Дрвена Кофа За Ориз Дрвена Чинија За Суши Ориз Тркалезна Мултифункционална Практична Чинија За Мешање Ориз Од Дрвено Буре За

DEN 361.44

Износ
Това е достапна

Дрвена Кофа Со Ориз Дрвена Чинија За Суши Ориз Тркалезна Мултифункционална Практична Чинија За Мешање Ориз Од Дрвено Буре За Готвење Ресторан.Кофата од ориз од дрво е изработена од дрвен материјал,издржлив.Суши ориз сад со капаци, мазна површина, практична за кујна.Садот за мешање со капак е одличен за правење суши и мешање суши ориз.Кади за мешање ориз се погодни за дома, кујна, ресторан, продавница итн.Убав додаток за готвење за пријателите, семејството.Дрвени Ориз Кофи Ориз Парен Буре Кујна. Дрвени Суши Ориз Сад Ориз Мешање Када со Капак. Домашна Кујна Ресторан 16см дрвени барел мешање. Корејска Храна јапонски стил слив голема сад кофа. Дрво Ориз Кофа Контејнери Храна Суши Барел. [Издржлив Материјал] : Кофата Од Ориз Од Дрво е изработена од дрвен материјал,издржлива. [Подароци] : Убав додаток за готвење за пријателите, семејството. [Широка Примена] : кади за мешање Ориз се погодни за дома, кујна, ресторан, продавница итн. [Функција] : Сад За Суши ориз со капаци, мазна површина, практична за кујна. [Употреба] : Садот За Мешање со капак е одличен за правење суши и мешање суши ориз. Табела со големина : 16см/6.30 инчи Пакетот Вклучува : 1 Сет Дрвена Кофа Со Ориз : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата