• Ново
Џеко ЦТЗ-Цитронела Свеќи, Бело-По Пакување

Џеко ЦТЗ-Цитронела Свеќи, Бело-По Пакување

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

100% Рака Истури.Цитронела Мирисна.Традиционално, чајџилниците се користеа како затоплувачи на храна. Сепак, светлата сега служат за повеќе намени. Наредете ги ноќе за да создадете романтична патека или наредете ги во држачи за светла како уникатно централно парче за да го надополните вашето искуство за јадење.Нашите свеќи од цитронела се многу миризливи. Дизајниран да ги одбие комарците во тие кул летни ноќи. Карактеристики : 50 x Свеќа(и)Спецификации Боја : Време На Вајтбурн : 3 Часа Стил : Традиционални Денови На Ракување : 2димензија : - SKU : JECO5357 Jeco CTZ-022 Цитронела Свеќи, Бело - 50 Парче По Пакување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата