• Ново
Crubstar Men's Core Essentials Envertions Streatstring Scrub pant wd058

Crubstar Men's Core Essentials Envertions Streatstring Scrub pant wd058

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Оваа машка машка лента за влечење на машката е одлична за момците во движење. Полето за влечење обезбедува прилагодливост и удобност, додека четири џебови ги одржуваат важните предмети близу. Пар со координација на машката за машка лента со врвот на вратот со врвот на вратот (продаден одделно) за да ја заврши вашата облека. Интернет ексклузивно. Машки вклопување. Прилагодлива половината за влечење со еластична еластична за вклопување и безбедност. Четири џебови : Два предни џебови, два товарни џебови. Природен пораст. Заштитена нога. Двонасочен истегнување. Издржлива мешавина од ткаенина. Inseam : 32 ". Машината што се пее.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата