• Ново
Beacon House Printemps Beige Tulip Ogee Wallpaper

Beacon House Printemps Beige Tulip Ogee Wallpaper

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Свежа модерна позадина, инспирирана од пролетни лалиња. Одликувајќи се со врежана текстура сатенска ткаенина со прекрасна завршница на бисер во нијанса, како песок. Позадината за печатење со беж лале за лале е необјавена, не ткаена позадина. Beacon House е збирка на класични дизајни за позадина, распоредени во свежи бои и скала за денешните палети. Подигнатите мастила и ефектите од дизајнерот текстура ги зголемуваат традиционалните инспирации. Незавиден не ткаен материјал. 21.3-во повторување, директен натпревар. Перење и стриптиран. 20,5-во долга ролна од 33 метри. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата