• Ново
Нулум Симон Глобал инспирирана од марокански памук мешавина, килим, 5 '3 7' 7

Нулум Симон Глобал инспирирана од марокански памук мешавина, килим, 5 '3 7' 7

DEN 464.00

Износ
Това е достапна

Дајте му на вашиот дом луксузно чувство со овој мек и прекрасен килим. Оваа ткаенина од памук е совршена мала тежина и свиленкаста текстура под нозете. Акцентите инспирирани од Марокан во оваа шема ќе одат добро со буквално секој стил на декор. Направено да трае, изграден за да се справи со тежок сообраќај на нозете, овој килим е пријателски за деца и миленичиња и лесни за чистење. • Nuloom Simone Global-инспирирана од марокански памук мешавина од мембрана • Машината направена • Направена во мисирка • Материјал : памук • Поддршка : памук што не е лизгање • Поставување : Затворени • Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна, бања .

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата