• Ново
Diversitech 6-HK Висок пораст Пан 30in. 60in. со комплет за инсталација

Diversitech 6-HK Висок пораст Пан 30in. 60in. со комплет за инсталација

DEN 1599.20

Износ
Това е достапна

The High Rise Pan ™ е иновативен нов дизајн на пластична тава за одвод кој овозможува поставување на управувач со воздух 2-3/4 ”над надворешната усна на тавата и вкупно 5„ лифт од дното на тавата. Тешко засилување; Пластична конструкција со една парчиња не обезбедува 'рѓа, протекување или споеви за разделување; Кондензат прекинувач за плови на COP; 6 ЕВА анти-вибрации влошки и 1 3/4in. ПВЦ машки адаптер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата