• Ново
артвајс ДТ 13-Засилувач Кабел Електричен Детачер

артвајс ДТ 13-Засилувач Кабел Електричен Детачер

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Посветете се на здравјето на вашиот тревник Со Овој Електричен Детачер Со Кабел Од 13 Засилувачи Од 16 Инчи. Со 16" работна ширина, лесно олабавете ги слоевите тревник и остатоци од дворот на мали до големи дворови. 45 цинк-позлатени пијано пружински иглички се прилагодуваат од -0,4 "до 0,4" или да ја изгребат површината или да стигнат до корените на тревата за крајно одвојување. 5-позиции за лесно поставување на вашата работна длабочина. Лесно отстранете гребло за чистење. Кабел електричен почеток со кауција жица прекинувач за леснотија на почеток и безбедност додека се користи. Овој детачер за кабли не бара гас или масло и има мало одржување за помалку проблеми и чистење. Земјата-паметни алатки за луѓе кои живеат на нашата омилена планета. 16 во ширина. 13-засилувач мотор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата